Pasek nadgarstkowy Weles Shadow z zaczepem Small Rig Links

247,00  z VAT

Pasek nadgarstkowy Weles Design do aparatów fotograficznych to produkt wykonany ręcznie przy użyciu tradycyjnych metod rymarskich. Paski wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Jest to produkt premium wykonany z najwyższą starannością, zaprojektowany tak, aby służył długo i niezawodnie. Każdy model przeszedł długie testy wytrzymałościowe i gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt, który opuszcza naszą pracownię był dopracowany w najmniejszym szczególe. Paski Weles Design to prawdopodobnie najlepszy produkt w kategorii pasków do aparatów na świecie.

 

Opis

Paski nadgarstkowe Weles Design do aparatów fotograficznych to produkt wykonany ręcznie przy użyciu tradycyjnych metod rymarskich. Paski wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Jest to produkt premium wykonany z najwyższą starannością, zaprojektowany tak, aby służył długo i niezawodnie. Każdy model przeszedł długie testy wytrzymałościowe i gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt, który opuszcza naszą pracownię był dopracowany w najmniejszym szczególe. Paski Weles Design to prawdopodobnie najlepszy produkt w kategorii pasków do aparatów na świecie.

Specyfikacja techniczna:
– najwyższej jakości skóra licowa ręcznie barwiona wysokiej jakości barwnikami.
– pleciona, woskowana nić do szycia ręcznego, zapewniająca doskonałą trwałość i efekt dekoracyjny.
– PP Multicord Basic Round Ø 10 mm: Lekki, pleciony PPM z rdzeniem, Pływający, nie wchłania wody. Nietoksyczny, bezpieczny dla ludzi i zwierząt (OEKO-TEX®). Nie brudzi się szybko, odporna na pleśń i gnicie. Wyprodukowano w UE.
– Łącznik SmallRig umożliwiający szybki montaż i demontaż

Paski Weles Design można przymocować do każdego rodzaju sprzętu fotograficznego. Nie ma znaczenia, czy jest to stara analogowa lustrzanka na kliszę, czy nowoczesny aparat bezlusterkowy. Każdy aparat będzie wyglądał dostojnie i atrakcyjnie z naszym paskiem.
Paski Weles Design to biżuteria dla każdego aparatu, to stylowy i funkcjonalny dodatek.

Szczególnie polecamy nasze produkty do systemów:
– Leica M / SL
– Fujifilm X / GFX
– Sony Alpha
– Nikon DLSR / Z
– Canon
– OM System / Olympus
– Ricoh GR
– Hasselblad x1d
– Pantax DSLR
– Fujifilm Instax
– Polaroid
– i inne niewymienione powyżej.

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg
Wymiary 20 × 15 × 5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.